назад

Політична партія Українська Платформа Собор стала Республіканською платформою

02.06.2015

28 березня в Києві відбувся ХХІІІ надзвичайний з’їзд політичної партії Українська Платформа Собор. У переліку головних питань порядку денного були зміна назви партії, обрання голови та його заступника, а також ідеологічне наповнення розвитку політичної сили. Представляли обласні осередки на з’їзді 69 делегатів.


Із серпня минулого року  обов’язки голови партії виконував Остап Смук. До цього Українську Платформу Собор понад три роки очолював Павло Жебрівський, якого двічі поспіль – у 2011-му та у 2014-му - делегати з’їзду обирали головою. Проте в серпні 2014 року політик відбув на службу до Збройних сил України, а в січні 2015 року, після демобілізації, був призначений на посаду начальника управління з розслідування корупційних злочинів в Генпрокуратурі. Тож згідно з вимогами законодавства, Павло Жебрівський склав повноваження голови Української Платформи Собор та офіційно призупинив членство в партії.

Таким чином, на ХХІІІ надзвичайному з’їзді делегати висловили довіру нинішньому в. о. голови Остапу Смуку і більшістю голосів обрали його на подальше головування до проведення чергового звітно-виборного з’їзду партії.

Заступником голови був обраний 32-річний член Центрального Проводу партії Віктор Андрусів, який має багаторічний успішний досвід громадської діяльності та партійного будівництва.

Основним дискусійним питанням порядку денного стала зміна назви партії. Цьому процесу передував тривалий підготовчий період, під час якого партійці обговорювали необхідність такого кроку та висували різні варіанти нової назви.

Головним аргументом на користь зміни стала потреба у поверненні до доктрини республіканізму та оновленні бренду партії на основі цієї ідеологічної платформи. У результаті рейтингового голосування 42 із 69 делегатів підтримали пропозицію перейменувати Українську Платформу Собор на Республіканську платформу.

На з’їзді також було презентовано «Доктрину національних інтересів» - основні постулати, на які спиратиметься і пропагуватиме у своїй діяльності партія. Зокрема, документ визначає перелік національних інтересів України, без забезпечення яких неможливе існування, трансформація і розвиток української держави. Пропонуються конкретні кроки і бачення в питаннях національної безпеки, реформування енергетичної сфери, подолання корупції, реформи місцевого самоврядування, створення сприятливих і чесних «правил гри» для бізнесу.

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

22.02.2016

Відеозвіт про засідання Центральної ради Республіканської платформи, що пройшло за давньою українською традицією у формі соймика – зібрання, які проводила українська шляхта і козацька старшина часів Речі Посполитої для вирішення нагальних проблем українського суспільства. Головне питання, що було обговорене під час соймика – написання нової народної Конституції України шляхом скликання Конституційних зборів.

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

01.02.2016

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

01.02.2016

27 січня 2016 року член центрального проводу політичної партії Республіканська платформа Тарас Стецьків зустрівся з представниками голландських ЗМІ.

Що таке конституційні збори?

Що таке конституційні збори?

01.02.2016

Через два роки після Революції Гідності ми змушені констатувати: українська влада виявилася не готовою і не спроможною взяти на себе відповідальність як за внутрішні перетворення в країні, так і на гідну відсіч внутрішньому й зовнішньому агресору в Криму та на Донбасі. Більше того, українська влада веде політику постійних поступок як східному агресору, так і західним партнерам.