назад

Республіканці презентували оновлену ідеологічну платформу - Доктрину національних інтересів

10.06.2015

Політична партія Республіканська платформа розпочинає широке суспільне обговорення проекту Доктрини національних інтересів в усіх областях України. Презентація ідеологічної доктрини українських республіканців відбулася під час урочистого з'їзду в столичному Будинку вчителя з нагоди 25-річчя партійної діяльності.

На думку делегатів з'їзду, презентована Доктрина національних інтересів може стати новою програмою докорінного реформування країни, що не матиме альтернативи. Адже нинішня влада, більше ніж за рік після повалення клептократичного режиму Януковича, не спромоглася виписати базові положення, без забезпечення яких неможливе існування, трансформація і розвиток української держави. "Україна має стати державою перспектив для розвитку і досягнення гідного життя для всіх громадян. Політика соціального утриманства повинна бути змінена на політику цільової допомоги і створення можливостей. Наш національний інтерес – розвинуті успішні громадяни, які реалізовують себе та досягають успіху в Україні", - йдеться в документі.

Серед базових пунктів документу: відновлення територіальної цілісності та суверенітету України, необхідність енергетичної революції, тотальна боротьба з корупцією у владі, повалення російського імперіалізму, посилення ролі місцевих громад, створення рівних правил гри для розвитку бізнесу, стрімка західна інтеграція. "Думкою довірливих українців багато років маніпулюють з екранів телевізорів. Тому виникла така ідея сформувати доктрину і почати її обговорювати її в суспільстві, щоб українець міг чітко сказати: це відповідає нашим інтересам, це те, що зробить нас заможними, це те, що зробить нас успішними, а ось ці пункти суперечать нашому баченню", - розповів один із авторів доктрини, заступник голови партії Віктор Андрусів.

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

22.02.2016

Відеозвіт про засідання Центральної ради Республіканської платформи, що пройшло за давньою українською традицією у формі соймика – зібрання, які проводила українська шляхта і козацька старшина часів Речі Посполитої для вирішення нагальних проблем українського суспільства. Головне питання, що було обговорене під час соймика – написання нової народної Конституції України шляхом скликання Конституційних зборів.

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

01.02.2016

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

01.02.2016

27 січня 2016 року член центрального проводу політичної партії Республіканська платформа Тарас Стецьків зустрівся з представниками голландських ЗМІ.

Що таке конституційні збори?

Що таке конституційні збори?

01.02.2016

Через два роки після Революції Гідності ми змушені констатувати: українська влада виявилася не готовою і не спроможною взяти на себе відповідальність як за внутрішні перетворення в країні, так і на гідну відсіч внутрішньому й зовнішньому агресору в Криму та на Донбасі. Більше того, українська влада веде політику постійних поступок як східному агресору, так і західним партнерам.