назад

Ще одна можливість для України покращити своє економічне становище

28.06.2015

Ще одна можливість для України покращити своє економічне становище, на якій щораз гучніше акцентують увагу експерти – наш енергетичний потенціал. Світ живе в епоху змін, і вже зовсім скоро нас чекає стрімка енергетична революція, елементи якої ми вже активно помічаємо навіть в побуті: це і електромобілі, і зарядні пристрої для гаджетів на сонячних батареях тощо. Є й більш стратегічні речі – це використання відновлювальних джерел енергії, нова енергетична філософія. На думку експерта з енергетичних питань та члена Центрального проводу Республіканської платформи Андрія Максимця, українці мають унікальну можливість не модернізовувати застарілі системи, а впроваджувати нові. Це стосується і питання використання та створення енергетичних ресурсів.

«Нафта, газ (а з ними й вугілля) доживають свої останні роки в ролі головних енергетичних ресурсів планети. Звичайно, пройде ще якийсь час до того моменту, коли енергія з відновлювальних джерел посяде своє заслужене провідне місце в енергобалансі планети. Для України - це шанс реалізувати свій гігантський енергетичний потенціал. Також ці зміни можуть стати двигуном розвитку української економіки. Але для цього потрібна зміна енергетичної філософії, що призведе до зміни енергетичної політики. Потрібна повна зміна підходів до формування та функціонування енергетичної системи та енергетичного ринку в нашій країні. І стратегію таких змін необхідно формувати та починати застосовувати вже зараз. У протилежному випадку, ми й далі будемо палити наші заощадження в топках малоефективних, але колосальних розмірів, ТЕС і ТЕЦ», - вважає Андрій Максимець.

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

22.02.2016

Відеозвіт про засідання Центральної ради Республіканської платформи, що пройшло за давньою українською традицією у формі соймика – зібрання, які проводила українська шляхта і козацька старшина часів Речі Посполитої для вирішення нагальних проблем українського суспільства. Головне питання, що було обговорене під час соймика – написання нової народної Конституції України шляхом скликання Конституційних зборів.

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

01.02.2016

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

01.02.2016

27 січня 2016 року член центрального проводу політичної партії Республіканська платформа Тарас Стецьків зустрівся з представниками голландських ЗМІ.

Що таке конституційні збори?

Що таке конституційні збори?

01.02.2016

Через два роки після Революції Гідності ми змушені констатувати: українська влада виявилася не готовою і не спроможною взяти на себе відповідальність як за внутрішні перетворення в країні, так і на гідну відсіч внутрішньому й зовнішньому агресору в Криму та на Донбасі. Більше того, українська влада веде політику постійних поступок як східному агресору, так і західним партнерам.