назад

Республіканська платформа посилює партійну роботу у південно-східних областях України

10.07.2015

На початку липня команда політичної партії Республіканська платформа здійснила низку презентаційних поїздок містами південно-східних регіонів України. Під час кожної зустрічі із партійним активом та журналістами, які відбулися у Харкові, Дніпропетровську, Херсоні, Запоріжжі, Миколаєві та Одесі, члени Центрального проводу партії презентували бачення ключових позицій партії із вирішення найболючіших питань, політичних та економічних викликів, які постали перед державою та громадянами в нинішній непростий період змін.

Зневіра у всіх політичних партіях, які зараз активно беруть участь у політичному процесі України, відсутність ідеологічного осердя та стратегічного бачення розвитку держави – основні невтішні висновки, до яких приходили організатори зустрічей після кожної розмови із представниками ЗМІ та громадськості. За підсумками поїздок у південно-східних областях, партійці Республіканської платформи лише зміцнилися у переконанні щодо необхідності розбудови справжньої ідеологічної партії. «В нашому розумінні, справжня партія має 3 ключові ознаки. По-перше, вона має бути ідеологічна, мати своє бачення ідеальної України. По-друге, в неї має бути реальна членська база і інновайційно-організаційна структура. І третя ознака – здійснення регулярної соціальної і громадянської дії в кожному населеному пункті, має організовувати людей і спрямовувати їх на вирішення реальних проблем», - заявив член Центрального проводу РП Тарас Стецьків під час зустрічі у Дніпропетровську.


Окрім питань партійної розбудови, громадськість цікавилась позицією партії з приводу питань безпеки, подій на Донбасі, процесів децентралізації, формування цін на тарифи, процесами демонополізації економіки, актуальності продажу українських земель.

Особливо гострою дискусія стосувалася теми майбутніх змін до Конституції щодо децентралізації та наданню Донецькій та Луганській областям особливого статусу у складі української держави. На думку «республіканців», запровадження таких змін у перехідних положеннях до Основного закону, може призвести до запуску механізму розпаду України і пропонують інший спосіб мирного розв’язання конфлікту на Донбасі. «На сьогодні 1/3 Донбасу окупована. Ми пропонуємо дати можливість жителям окупованої частини шляхом опитування самостійно висловити свою волю, де вони бачать своє майбутнє. Але це опитування можна проводити тільки при виконання декількох попередніх умов: по-перше, включення до списків для голосування всіх внутрішньо переміщених осіб, близько 2 млн виїхали з окупованої території; по-друге, – відновлення теле- і радіотрансляції українських каналів; по-третє, жорсткий міжнародний контроль з боку ОБСЄ і ЄС за організацією опитування та підрахунком голосів; по-четверте, виведення озброєних банд-формувань. Наше припущення полягає в тому, що жителі вирішать залишитись у складі України. Але якщо вони приймуть інше рішення, тоді, згідно Конституції, це питання потрібно винести на всеукраїнський референдум, аби вирішити чи залишити Донбас у складі країни. На нашу думку, така постановка питання дасть можливість Україні перетворитися з об’єкта в суб’єкт політики», - запропонував бачення мирного врегулювання Тарас Стецьків.

Партійці Республіканської платформи поділилися своїми планами щодо принципів роботи партії в регіонах. Окрім організації конференцій і з’їздів партії в містах, районах і областях «республіканці» запроваджують інноваційну методику колективної роботи у складі великих груп людей, яка забезпечить безконфліктну роботу учасників заходів, вироблення інноваційного продукту. Саме шляхом зміни в підходах до діяльності партійних осередків і в керівництві політичною силою, в РП планують запустити процес оновлення всієї партійної системи. Партія будуватиметься за принципом полілідерства і систематичної діяльності, тобто її активність не обмежуватиметься виключно виборчим періодом. Також РП покликана виражати інтереси представників нового активного революційного класу, народженого двома Майданами, який зараз і є «середнім» класом в Україні.

Республіканська платформа презентували й зміни у принципах фінансування політичної організації. На думку «республіканців, фінансування політичної партії повинно бути різнорівневим, коли діяльність зборів, конференцій, утримання офісів здійснюється за рахунок членських внесків, а проектна діяльність, спрямована на захист інтересів підприємців середнього класу буде здійснюватись за рахунок залучення коштів безпосередньо від них. Таке фінансування буде не централізованим, пошук коштів буде здійснюватися на місцях, що дозволить безпосередньо захищати інтереси середнього класу, малого бізнесу.

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

22.02.2016

Відеозвіт про засідання Центральної ради Республіканської платформи, що пройшло за давньою українською традицією у формі соймика – зібрання, які проводила українська шляхта і козацька старшина часів Речі Посполитої для вирішення нагальних проблем українського суспільства. Головне питання, що було обговорене під час соймика – написання нової народної Конституції України шляхом скликання Конституційних зборів.

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

01.02.2016

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

01.02.2016

27 січня 2016 року член центрального проводу політичної партії Республіканська платформа Тарас Стецьків зустрівся з представниками голландських ЗМІ.

Що таке конституційні збори?

Що таке конституційні збори?

01.02.2016

Через два роки після Революції Гідності ми змушені констатувати: українська влада виявилася не готовою і не спроможною взяти на себе відповідальність як за внутрішні перетворення в країні, так і на гідну відсіч внутрішньому й зовнішньому агресору в Криму та на Донбасі. Більше того, українська влада веде політику постійних поступок як східному агресору, так і західним партнерам.