назад

На порядку денному не лише вибори, але й реформи!

20.07.2015

Якими б оцінками та коментарями не супроводжувався нещодавно прийнятий Верховною Радою закон про вибори до місцевих рад, для більшості громадян України стало зрозумілим те, що вибори, призначені на 25 жовтня 2015 року, таки відбудуться і проводитимуться вони за новими правилами. Відтепер партійні активісти намагатимуться якнайшвидше ознайомитися із деталями та особливостями нового виборчого законодавства і розпочнуть активну підготовку до виборчого процесу.


Необхідність проведення нового етапу партійної роботи відчули і в середовищі активістів Житомирської обласної партійної організації Республіканської платформи. Зокрема, під час недавнього візиту голови обласного осередку Республіканської платформи Тетяни Романовської до Баранівського району, найактуальнішими питаннями для активістів місцевої організації стосувалися процесу підготовки до початку виборчої кампанії. Завдань перед партійцями чимало, адже партія порівняно недавно змінила свою назву. Втім, на думку багатьох членів партії, саме наступна виборча кампанія, яка стартує вже у серпні 2015 року, і допоможе провести партійний ребрендінг прямо «на марші». Зрозуміло, щоб досягти у цьому процесі гарних результатів, варто дуже ретельно провести відбір кандидатів на участь у виборах депутатів, сільських, селищних та міських голів. Динаміка розвитку політичних подій вносить швидкі зміни у настроях виборців, тож орієнтуватися на колишні чи навіть на недавні рейтинги партій, так само як на показники популярності їхніх вождів, не завжди доречно. Натомість, набагато важливіше знайти найавторитетніших людей у громаді того чи іншого села, селища чи міста. Так звані «відкриті списки», на основі яких відбудуться вибори до місцевих рад, покажуть не лише якість партійних програм та рівень популярності партійних лідерів загальноукраїнського масштабу, але ще більше продемонструють те, із яким людським ресурсом йде на вибори та чи інша партія у конкретному селі, районі, області.


У Баранівському районі, що на Житомирщині, партійці Республіканської платформи майже п’ять років тому отримали гарний результат на місцевих виборах. у Жовтні 2010 року депутати від партії, якою від самого початку її створення керував відомий в Україні політик Павло Жебрівський, з’явилися у більшості сільських та селищних рад району. А у складі Баранівської районної ради упродовж чотирьох років діяла фракція Республіканської платформи. За роки роботи районної ради, жоден із депутатів-республіканців не посоромив авторитету партії у ході виконання своїх депутатських обов’язків. Тож сьогодні партійці та депутати місцевих рад від Республіканської платформи можуть чесно дивитися в очі своїх земляків, адже у найскрутніших ситуаціях та найдраматичніші часи, які спіткали нашу країну з кінця 2013 року, вони не цуралися найважчої роботи та вирішували важливі завдання.
Але час іде, життя привносить у партійну роботу не лише нові завдання, та нові виклики,але й пропонує нових людей. Молоде партійне поповнення Республіканської платформи має і наміри, і завзяття, і знання, з якими партія збирається на вибори. Не секрет, що одним із основних завдань майбутніх місцевих рад, обраних у жовтні 2015 року, буде реформування та об’єднання місцевих громад. Тому початок виборчого процесу активісти Баранівської районної організації партії Республіканська платформа проводять у руслі вже розпочатої в Україні реформи із децентралізації влади. Звісно, основна робота ще попереду, а успіх на виборах отримають ті кандидати, які чесно, наполегливо і, водночас, професійно та переконливо доведуть свої наміри та прагнення до відома більшості населення району. Зрозуміло, що нинішня виборча кампанія буде найскладнішою з-поміж усіх, які проходили у районі упродовж останніх десятиліть. Усім також зрозуміло, що виборці слухатимуть не стільки крикунів та агітаторів із модним нині «опозиційним» забарвленням, а саме компетентних і авторитетних кандидатів у депутати.

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

22.02.2016

Відеозвіт про засідання Центральної ради Республіканської платформи, що пройшло за давньою українською традицією у формі соймика – зібрання, які проводила українська шляхта і козацька старшина часів Речі Посполитої для вирішення нагальних проблем українського суспільства. Головне питання, що було обговорене під час соймика – написання нової народної Конституції України шляхом скликання Конституційних зборів.

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

01.02.2016

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

01.02.2016

27 січня 2016 року член центрального проводу політичної партії Республіканська платформа Тарас Стецьків зустрівся з представниками голландських ЗМІ.

Що таке конституційні збори?

Що таке конституційні збори?

01.02.2016

Через два роки після Революції Гідності ми змушені констатувати: українська влада виявилася не готовою і не спроможною взяти на себе відповідальність як за внутрішні перетворення в країні, так і на гідну відсіч внутрішньому й зовнішньому агресору в Криму та на Донбасі. Більше того, українська влада веде політику постійних поступок як східному агресору, так і західним партнерам.