назад

На вибори – із оновленим керівництвом

20.08.2015

Підготовка до місцевих виборів та початок передвиборчої кампанії для деяких партійних організацій стають важливим етапом роботи, коли на повну потугу має заявити про себе партійний актив. Як правило, якраз на старті виборчої кампанії виникає потреба у нових постатях, які найліпшим чином проходять перевірку заґартування у ході «передвиборчих баталій». Саме у такому руслі 19 серпня 2015 року на Житомирщині проходила чергова партійна конференція Баранівської районної організації політичної партії Республіканська платформа.

До приміщення Будинку культури селища Мар’янівка, де із 2008 року діє найбільший у Баранівському районі осередок Республіканської платформи, прибуло понад три десятки делегатів конференції. Основним питанням, яке обговорили її учасники, стала підготовка до офіційного старту виборів у місцеві органи влади. Ключовим елементом такої підготовки стало обрання нового очільника районної організації. Багаторічний лідер Республіканської платформи у Баранівському районі Петро Костюк за станом здоров’я, на жаль, не зможе активно працювати під час виборів, які, за всіма прогнозами, будуть винятково складними та виснажливими. Отож, досвідченого партійця на посту лідера районної організації замінив його молодший колега Олександр Кузнєцов – директор Мар’янівської ЗОШ, за обрання якого проголосувала більшість делегатів конференції.

Новообраний голова районної організації Республіканська платформа отримав і двох нових заступників, які допомагатимуть Олександру Кузнєцову налагодити потужну роботу під час майбутніх виборів.

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

22.02.2016

Відеозвіт про засідання Центральної ради Республіканської платформи, що пройшло за давньою українською традицією у формі соймика – зібрання, які проводила українська шляхта і козацька старшина часів Речі Посполитої для вирішення нагальних проблем українського суспільства. Головне питання, що було обговорене під час соймика – написання нової народної Конституції України шляхом скликання Конституційних зборів.

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

01.02.2016

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

01.02.2016

27 січня 2016 року член центрального проводу політичної партії Республіканська платформа Тарас Стецьків зустрівся з представниками голландських ЗМІ.

Що таке конституційні збори?

Що таке конституційні збори?

01.02.2016

Через два роки після Революції Гідності ми змушені констатувати: українська влада виявилася не готовою і не спроможною взяти на себе відповідальність як за внутрішні перетворення в країні, так і на гідну відсіч внутрішньому й зовнішньому агресору в Криму та на Донбасі. Більше того, українська влада веде політику постійних поступок як східному агресору, так і західним партнерам.