назад

Республіканська платформа висунула списки кандидатів до Житомирої обласної та міської рад

28.09.2015

24 вересня оголосила прізвища людей, які представлятимуть інтереси містян у Житомирській міській раді. На зборах міської організації політичної партії було затверджено виборчий список із 29 кандидатів, серед який відомий краєзнавець Георгій Мокрицький, голова житомирського відділення Національної спілки художників України Василь Кондратюк, учасники АТО Олександр Нікольський та Володимир Ткач й директор Польського Дому Ірина Першко.

А вже 26 вересня, на ІІ конференції обласної організації політичної партії Республіканська платформа, делегати затвердили список кандидатів у депутати Житомирської обласної ради сьомого скликання.

Очолює список Герой України – учасник АТО, командир 54-го окремого розвідувального батальйону з м. Новоград-Волинського, кавалер ордену Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, полковник Леонід Климчук. У списку кандидатів у депутати обласної ради ще 10 героїв, учасників АТО, які пройшли горнило війни на Донбасі, а ще – керівники підприємств, колишні військовослужбовці, митці, громадські діячі, представники малого та середнього бізнесу.

Список кандидатів у депутати обласної ради представила голова обласного проводу політичної партії Республіканська платформа Тетяна Романовська. Вона наголосила, що головним критерієм, яким керувалися в обласному проводі при формуванні списків кандидатів до обласної та інших рад, це чесність, порядність та відкритість людей.

Найактивніше боротимуться за майбутні мандати у місцевих радах під прапором політичної партії Республіканська платформа у Ружинському, Баранівському, Андрушівському, Баранівському та Бердичівському районах. Крім Житомирщини, на чергові вибори до місцевих рад від цієї парії балотуватим, крім Житомирщини, йдуться на Полтавщині.

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

22.02.2016

Відеозвіт про засідання Центральної ради Республіканської платформи, що пройшло за давньою українською традицією у формі соймика – зібрання, які проводила українська шляхта і козацька старшина часів Речі Посполитої для вирішення нагальних проблем українського суспільства. Головне питання, що було обговорене під час соймика – написання нової народної Конституції України шляхом скликання Конституційних зборів.

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

01.02.2016

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

01.02.2016

27 січня 2016 року член центрального проводу політичної партії Республіканська платформа Тарас Стецьків зустрівся з представниками голландських ЗМІ.

Що таке конституційні збори?

Що таке конституційні збори?

01.02.2016

Через два роки після Революції Гідності ми змушені констатувати: українська влада виявилася не готовою і не спроможною взяти на себе відповідальність як за внутрішні перетворення в країні, так і на гідну відсіч внутрішньому й зовнішньому агресору в Криму та на Донбасі. Більше того, українська влада веде політику постійних поступок як східному агресору, так і західним партнерам.