назад

В Умані невідомі спалили автомобіль кандидата від Республіканської партії

07.10.2015

В Умані в ніч на 6 жовтня на вулиці Більшовицькій невідомі невідомі спалили авто кандидату від Республіканської платформи до міської ради Миколі Козорізу. Вогонь було виявлено лише тоді, коли він охопив увесь транспортний засіб. Вогнеборцям вдалося врятувати від вогню 3 поруч розташовані автомобілі.

Автомобіль ВАЗ-21063 було підпалено з салону, який вщент вигорів. Крім цього, зловмисників було як мінімум троє. "Після підпалу зловмисники підкотили палаючий ВАЗ до житлового будинку, впритул до квартири Руслани Парфьонової, що проживає на 1-му поверсі. Вони також розраховували, що запалають припарковані поруч 3 автомобілі", - повідомив подробиці Микола Козоріз, які йому розповіли свідки підпалу, які й викликали правоохоронців та пожежників.

За словами потерпілого власника авто, інцидент пов'язаний із його політичною діяльністю: вочевидь таким специфічним методом політичні конкуренти вирішили боротися із кандидатами від Республіканської платформи. До того ж, в міському осередку партії здивовані пасивною позицією уманських правоохоронців, які поки що не застосовують усіх необхідних дій щодо пошуку винуватців підпалу.СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

22.02.2016

Відеозвіт про засідання Центральної ради Республіканської платформи, що пройшло за давньою українською традицією у формі соймика – зібрання, які проводила українська шляхта і козацька старшина часів Речі Посполитої для вирішення нагальних проблем українського суспільства. Головне питання, що було обговорене під час соймика – написання нової народної Конституції України шляхом скликання Конституційних зборів.

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

01.02.2016

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

01.02.2016

27 січня 2016 року член центрального проводу політичної партії Республіканська платформа Тарас Стецьків зустрівся з представниками голландських ЗМІ.

Що таке конституційні збори?

Що таке конституційні збори?

01.02.2016

Через два роки після Революції Гідності ми змушені констатувати: українська влада виявилася не готовою і не спроможною взяти на себе відповідальність як за внутрішні перетворення в країні, так і на гідну відсіч внутрішньому й зовнішньому агресору в Криму та на Донбасі. Більше того, українська влада веде політику постійних поступок як східному агресору, так і західним партнерам.