назад

Результати місцевих виборів-2015: Республіканська платформа здобула перші перемоги

03.11.2015

Місцеві вибори відбулися. Після перейменування партії на початку цього року, для партії Республіканська платформа осінні передвиборчі перегони стали першим політичним випробуванням. Політична сила, не зважаючи на свої багаторічні традиції, нині перебуває на етапі активного реформування, тому участь у місцевій кампанії була необхідною умовою для поширення своїх ідей та мобілізації партійного ресурсу.
Перші результати вже маємо: традиційно активною ба Житомирщина. Республіканська платформа матиме своїх представників в Андрушівській міській (2 депутати) та районній (6 депутатів), в Баранівській районній (2 депутати) радах, в Ружинській районній раді (4 депутати). Також партія буде представлена 4-ма депутатами в Моршинській та 3-ма в Кам’янка - Бузькій міських радах (Львівська область). Вдалося здобути прихильність виборців і на Волині, де «республіканці» будуть представлені 3-ма депутатами у Камінь-Каширській районній раді.
Партійці Республіканської платформи ще раз наголошують на важливості змін у виборчому законодавстві, адже новий закон про місцеві вибори, ухвалений Верховною Радою цього року, через низку дискримінаційних норм не дає змоги молодим політичним силам стати впливовими політичними гравцями. Передусім, мова йде про запровадження високого прохідного бар’єру для виборчих списків партій – 5%. Це означає, що реальну можливість бути обраними до місцевих рад мали ті кандидати, які балотувались під прапорами великих партійних брендів. «Республіканці» мали змогу на власному досвіді пересвідчитися у дискримінаційному характері високого прохідного бар’єру, адже демонстрували достойний результат й на місцевих виборах на Дніпропетровщині та Черкащині.

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

22.02.2016

Відеозвіт про засідання Центральної ради Республіканської платформи, що пройшло за давньою українською традицією у формі соймика – зібрання, які проводила українська шляхта і козацька старшина часів Речі Посполитої для вирішення нагальних проблем українського суспільства. Головне питання, що було обговорене під час соймика – написання нової народної Конституції України шляхом скликання Конституційних зборів.

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

01.02.2016

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

01.02.2016

27 січня 2016 року член центрального проводу політичної партії Республіканська платформа Тарас Стецьків зустрівся з представниками голландських ЗМІ.

Що таке конституційні збори?

Що таке конституційні збори?

01.02.2016

Через два роки після Революції Гідності ми змушені констатувати: українська влада виявилася не готовою і не спроможною взяти на себе відповідальність як за внутрішні перетворення в країні, так і на гідну відсіч внутрішньому й зовнішньому агресору в Криму та на Донбасі. Більше того, українська влада веде політику постійних поступок як східному агресору, так і західним партнерам.