назад

Свято для дітей Героїв

23.12.2015

З початку військової агресії на Донбасі, партійці Республіканської платформи усіма силами допомагають українській армії як на передовій, так і в тилу. «Республіканці» - активні учасники волонтерського руху, від самого початку бойових дій на Сході України долучилися до підтримки переселенців. Крім того, партійці не забувають про допомогу сім’ям поранених та загиблих солдатів у зоні проведення АТО, адже війна за останні 2 роки не оминула жодну родину.
До підтримки дітей загиблих воїнів АТО у передноворічні святкові дні долучилися партійці Вінницької обласної організації Республіканської платформи. Слід зазначити, що вінницький осередок партії регулярно проводить різноманітні заходи із підтримки сімей загиблих та поранених солдатів. Цього разу, разом із компанією «Концерн Поділля», вони спільними зусиллями організували для малечі святкування Дня Святого Миколая.
Свято для дітей, яким так необхідна підтримка та відчуття родинного затишку і тепла, вийшло насиченим та залишило приємні враження для усіх його учасників. Веселі ігри, захопливі майстер-класи, боулінг і музична вистава «Мавпеня в гостях у Миколая» створили незабутню атмосферу справді родинного свята. Малеча веселилась, співала, танцювала, а наприкінці заходу – кожна дитина отримала подарунки від Миколайчика. «Саме з такими родинами усвідомлюєш, що справжнє щастя - це коли на твоїй землі мир, рідні - живі та здорові. Нехай Новий рік принесе нам всім мир і родинне щастя», - зазначила організатор свята, голова обласної партійної організації РП Ірина Гончарук.

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

22.02.2016

Відеозвіт про засідання Центральної ради Республіканської платформи, що пройшло за давньою українською традицією у формі соймика – зібрання, які проводила українська шляхта і козацька старшина часів Речі Посполитої для вирішення нагальних проблем українського суспільства. Головне питання, що було обговорене під час соймика – написання нової народної Конституції України шляхом скликання Конституційних зборів.

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

01.02.2016

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

01.02.2016

27 січня 2016 року член центрального проводу політичної партії Республіканська платформа Тарас Стецьків зустрівся з представниками голландських ЗМІ.

Що таке конституційні збори?

Що таке конституційні збори?

01.02.2016

Через два роки після Революції Гідності ми змушені констатувати: українська влада виявилася не готовою і не спроможною взяти на себе відповідальність як за внутрішні перетворення в країні, так і на гідну відсіч внутрішньому й зовнішньому агресору в Криму та на Донбасі. Більше того, українська влада веде політику постійних поступок як східному агресору, так і західним партнерам.