назад

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

01.02.2016

 27 січня 2016 року член центрального проводу політичної партії Республіканська платформа Тарас Стецьків  зустрівся з представниками голландських ЗМІ:  Віердем  Даком, який представляє голландські та німецькі видання AD Algemeen Dagblad, De Tijd, TPO The Post Online, Nieuwe Revu, Het Parool / PS De Wereld, та  прогресивним журналістом- кінематографистом  російського походження Марією Новіковою, відомою за її  документальним  фільмом про російську агресію в  Україну «Вантаж 200 неоголошеної війни».

Візит в Україну журналістів  викликаний інтересом, який проявляє Голландія напередодні проведення в країні консультативного референдуму. Як відомо Голландія  - єдина країна Європейського союзу, де  6 квітня 2016 р.  мають намір провести референдум  щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Хоча у Голландії запевняють: йдеться зовсім не про українські інтереси, а про голландський  євроскептицизм, неважко здогадатись, що  така ініціатива  стала результатом активної   російської пропаганди та підкилимних методів  Кремля, який за будь-яку ціну намагається загальмувати поступ української держави до європейських цивілізаційних цінностей. 

Тарас Стецьків розповів журналістам  про  ідеологічну  доктрину партії Республіканська платформа,   її спрямованість на європейську інтеграцію нашої держави та стратегію  діяльності партії. Він поінформував  закордонних гостей  про  рішуче несприйняття його політичною силою  Мінських угод, які відображають особисту позицію президента України, а не українського  суспільства щодо політичного вирішення  питання деокупації  частини Донбасу. Лише  виведення з території України російських військ, підпорядкування  Києву українсько  - російського кордону, що опинився в руках  зовнішнього агресора, відновлення конституційного ладу на тимчасово окупованих територіях  може відповідати  волі українського народу.

Крім цього, член проводу розповів про неприпустимість  внесення  парламентом країни змін до Конституції України на вимогу Москви і наголосив на важливості винесення Республіканською платформою на громадський розгляд вимоги партії про написання нової Конституції України  спеціально обраними  Установчими зборами та її затвердження на Всеукраїнському референдумі.  

Тарас Стецьків наголосив на рішучості українського суспільства відстоювати свій європейський вибір та цінності Революції Гідності, самовіддано боронити свою Батьківщину від  агресивних спроб  Росії утримати українську націю в орбіті свого імперського впливу. Член Центрального проводу  партії  зазначив, що українці  сподіваються на подальшу підтримку країн-членів Європейського союзу в здійсненні реформ у всіх сферах життя України, в її підтримці  в боротьбі з російською агресією та набуття Україною асоційованого  членства в ЄС. Тарас Стецьків зазначив, що гальмування  окремими країнами-членами  ЄС  процесу набуття Україною асоційованого членства матиме  негативні політичні  наслідки як для Європейського союзу, так і для Європейського континенту в цілому. За його словами, неможливо допустити, щоб в результаті перешкод, які московський режим Путіна вибудовує  в Європі проти нашої країни чужими руками, в даному випадку  через громадян Голландії, Україна була   відкинута назад у  фарватер  розвитку за  російсько-азіатським авторитарним зразком. Він зазначив, що відповідальність за ініціювання проведення такого референдуму та його наслідки повинні стати предметом широкого обговорення громадських і політичних кіл двох країн, та проведення   активної роз’яснювальної роботи  українськими державними та  суспільними  інститутами серед   громадськості Голландії та її політикуму.

Саме на цей напрямок і буде  сконцентрована  найближчим часом міжнародна діяльність Республіканської платформи, а саме -  на  здійснення конкретних кроків щодо  можливого скасування проведення референдуму його ініціаторами або ж недопущення його негативного результату, в разі все ж проведення,  шляхом активної інформаційної роботи  серед голландського суспільства. Тарас Стецьків  висловив переконання, що і ознайомчий візит в Україну голландських журналістів, і кроки, які планує здійснити Республіканська платформа в міжнародному напрямку, разом з  заходами, що  планують  інші   патріотичні  сили та державні інституції  України, стануть на заваді антиукраїнським силам у Європі.

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

СОЙМИК РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

22.02.2016

Відеозвіт про засідання Центральної ради Республіканської платформи, що пройшло за давньою українською традицією у формі соймика – зібрання, які проводила українська шляхта і козацька старшина часів Речі Посполитої для вирішення нагальних проблем українського суспільства. Головне питання, що було обговорене під час соймика – написання нової народної Конституції України шляхом скликання Конституційних зборів.

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк

01.02.2016

Вінницька ОДА саботує створення обласного центру допомоги учасникам АТО – Романюк.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

Відбулася зустріч Тараса Стецьківа з голландськими журналістами.

01.02.2016

27 січня 2016 року член центрального проводу політичної партії Республіканська платформа Тарас Стецьків зустрівся з представниками голландських ЗМІ.

Що таке конституційні збори?

Що таке конституційні збори?

01.02.2016

Через два роки після Революції Гідності ми змушені констатувати: українська влада виявилася не готовою і не спроможною взяти на себе відповідальність як за внутрішні перетворення в країні, так і на гідну відсіч внутрішньому й зовнішньому агресору в Криму та на Донбасі. Більше того, українська влада веде політику постійних поступок як східному агресору, так і західним партнерам.